Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

obrazy na zamówienie indywidualne

obrazy na zamówienie indywidualne

obraz na indywidualne zamówienie

Jak zamówić obraz na indywidualne zamówienie?

Skontaktuj się z nami drogą mailową na adres artshops.pl@gmail.com, przedstawimy Ci poszczególne etapy indywidualnego zamówienia obrazu na wymiar.

Najważniejsze informacje dotyczące obrazów na zamówienie:

 

 

Świadczymy darmową usługę projektowania obrazów indywidualnych zgodnie z Twoim życzeniem, lub jeżeli nie masz pomysłu projektujemy obrazy na miarę pod Twoje wnętrze idealnie dopasowane w oparciu o nadesłane zdjęcia i wykonujemy dla Ciebie wizualizacje we wnętrzach byś mógł zobaczyć jak się prezentuje na ścianie.


  • obraz na indywidualne zamówienie modyfikujemy na podstawie wzorów dostępnych na naszej stronie, tworzymy nowy wzór od podstaw dopasowany do Twojego wnętrza na podstawie nadeslanych zdjęć lub wykonujemy obraz na podstawie gotowego wzoru przedstawionego przez Ciebie.

  • w dostępnym na naszej stronie obrazie można zmienić kolor poszczególnych elementów (obszarów) oraz rozmiar obrazu

  • jest możliwa ingerencja w motyw i kompozycję obrazu oraz w kolory lub rozmiar.

  • jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię wzoru na naszej stronie, ale masz swój projekt, prześlij zdjęcie, sprawdzimy technikę wykonania oraz poziom trudności i poinformujemy Cię czy uda nam się go zrealizować.

  • zmiana kolorów nie wpływa na cenę jedynie zmiana rozmiaru.

  • możliwe jest wykonanie poglądowej wizualizacji po wprowadzonych zmianach bezpośrednio na zdjęciu Twojego wnętrza gratis.

więcej