Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

O nas

O nas

 

Jesteśmy częścią grupy sklepów internetowych ArtShops stworzoną przez malarkę i grafik Sylwię Zakrocką którą jest zarazem projektantką wszystkich produktów zawartych w grupie.

Swoją przygodę z twórczością rozpoczęła w 2006r. wtedy głownie zajmowała się malarstwem. Jej prace malarskie sytuują się na pograniczu sztuk pięknych i dizajnu. Wzór i kolor – bez tych dwóch składowych trudno sobie wyobrazić jej malarstwo. Z czasem rozszerzyła swoją działalność o projektowanie elementów wyposażenia wnętrz. Projekty Sylwii Zakrockiej to zabawa estetyczna: ciągłe eksperymenty z różnorodnymi fakturami, poszukiwanie nowych zestawień barw, zabawa formą.

Ogromny wpływ na jej twórczość miał pobyt w Barcelonie w okresie dzieciństwa. Uczęszczała wówczas na liczne kursy malarstwa i rysunku, spędziła tam kilka szkolnych lat i w tym właśnie artystycznym mieście też zaraziła się miłością do sztuki i tworzenia. W Polsce podjęła studia na wydziale Architektury i Urbanistyki jednak po trzecim roku studiów postanowiła poświęcić się malarstwu całkowicie.

W chwili obecnej w jej pracowni powstają całkowicie ręcznie robione elementy wyposażenia wnętrz jak stoły, lampy, komody a nawet umywalki od podstaw zaprojektowane samodzielnie.

Jej pasją jest pomoc w przeobrażeniu nowego mieszkania lub domu w prawdziwy dom z duszą, dekoracjami i wyposażeniem inspirowanym porami roku oraz pięknem otaczającej nas natury. Dzięki produktom zakrockadesign znalezienie bardzo osobistego stylu wyposażenia jest o wiele łatwiejsze niż myślisz.

Pasja Sylwii Zakrockiej w połączeniu z odpowiednim zespołem biznesowym pozwoliła jej zbudować takie marki jak zakrockadesign oraz ciesząca się od wielu lat ogromnym zaufaniem klientów na całym świecie art&texture. Setki obrazów oraz mebli które sprzedała znajdują się już w wielu domach i biurach całej Europy i USA.

Odkryj nowe trendy i  zainwestuj w przedmioty które są ponadczasowe i będą z Tobą na całe życie.

 

więcej