Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Targi Arena Design 2020 pod hasłem SLOWNESS

Targi Arena Design 2020 pod hasłem SLOWNESS

Targi Arena Design to jedyna tak przestrzeń w Polsce, gdzie obok prezentacji aktualnych osiągnięć i możliwości światowego dizajnu, spotkać się mogą projektanci i przedstawiciele biznesu. Arena Design jest częścią Międzynarodowych Targów Poznańskich i już od dwunastu lat promuje i wyznacza trendy w polskim dizajnie, nie zaniedbując przy tym troski o środowisko naturalne.

więcej

Jak Meghan Markle urządzi swój nowy dom?

Jak Meghan Markle urządzi swój nowy dom?

Decyzja księżnej i księcia Sussex o oddaleniu się nieco od korony i przeprowadzce do Kanady jest na językach od dłuższego czasu. Po burzliwych tygodniach rozmów z Królową i innymi starszymi członkami rodziny królewskiej zapadła decyzja o tym, że Harry i Meghan Markle zostaną pozbawieni tytułów księcia i księżnej, zostają zwolnieni z pełnienia obowiązków takich jakie pełnią starsi członkowie rodziny królewskiej. Ponadto muszą zwrócić ponad milion funtów, tyle bowiem kosztował remont ich posiadłości w Anglii, w zamian za zwrot tych środków będą mogli przebywać w luksusowej rezydencji.

więcej

Zabawa Halloweenowa - dekoracje, pomysły, możliwości

Zabawa Halloweenowa - dekoracje, pomysły, możliwości

Halloween to popularne amerykańskie święto, które z biegiem lat przywędrowało do Europy i opanowało całe społeczeństwo. Zwyczaj ten związany jest z maskaradą, konstruowaną na mroczne i upiorne tradycje. Wieczór ten powszechnie obchodzony jest dnia 31 października, tuż przed dniem zmarłych.

Późnym wieczorem, jak również nocą organizowane są różnego rodzaju zabawy, imprezy oraz animacje upamiętniające umarłych oraz mające na celu straszenie innych. Święto to posiada wiele charakterystycznych symboli bez, których nie można zorganizować żadnej imprezy. Dekorowanie wszelkich przestrzeni oraz miejsc publicznych, stało się na tyle popularne, że właściciele firm oraz pracownicy, przygotowują wystrój wnętrza już na kilka dni przed świętem zmarłych.

więcej

 Czy kuchnia z salonem to dobry pomysl?

Czy kuchnia z salonem to dobry pomysl?

Wielbiciele aranżowania wnętrz, często zastanawiają się, czy nie nadszedł czas na wprowadzenie zmian we własnych czterech kątach. Jeśli dochodzą do wniosku, że tak, to starają się znaleźć inspiracje i wprowadzić je w życie. Okazuje się wtedy, że rozwiązań, jakie można zastosować w małym mieszkaniu, jest naprawdę sporo.

więcej

Nowości w aranżacji mieszkania

Nowości w aranżacji mieszkania

Nie wiesz jak zagospodarować przestrzeń? Potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojego mieszkania? Szukasz swojego stylu i charakteru? Przeczytaj porady związane z urządzaniem powierzchni mieszkalnych i użytkowych, dzięki którym Twoja głowa będzie pełna pomysłów.

więcej

Jak zaaranżować salon

Jak zaaranżować salon

Wielu osobom bardzo zależy na tym, aby ich mieszkania wyglądały pięknie. Właśnie dlatego przeznaczają dużo pieniędzy na remont, który będzie wykonany fachowo oraz solidnie. To bardzo istotne, aby w naszych mieszkaniach, żyło nam się przede wszystkim wygodnie i funkcjonalnie.

więcej

Ozdoby i aranżacja mieszkania

Ozdoby i aranżacja mieszkania

Dużo osób przykłada bardzo dużą wagę do tego, jak wyglądają ich wnętrza. Chcą, żeby były one wyjątkowe. W mieszkaniach spędzamy mnóstwo czasu dlatego chcemy, żeby nasze sypialnie, pokoje dzienne salon i kuchnie wyglądały bardzo dobrze, ale były też komfortowe. Jeśli mamy na to odpowiednie środki, jest nam dużo łatwiej umeblować odpowiednio mieszkanie i w ten sposób uporządkować jego przestrzeń, aby było nam wygodnie.

więcej

5 błędów jakie popełniamy podczas urządzania salonu

5 błędów jakie popełniamy podczas urządzania salonu

Salon to takie miejsce w domu, które powinniśmy urządzać ze szczególnym wyczuciem smaku. Bardzo istotnym jego elementem są wszelkie dekoracje - zwiększają one walory estetyczne mieszkania i prezentują charakter jego właścicieli. Oto 5 błędów często popełnianych przy urządzaniu salonu:

więcej

Sztuka we wnętrzach

Sztuka we wnętrzach

Nieco już zapoznane przysłowie „Nie to ładne co ładne, ale to ładne, co się komuś podoba” w ostatnich latach bardzo zyskało na trafności.


więcej

Wielkoformatowe dekoracje

Wielkoformatowe dekoracje

Urządzanie domu lub mieszkania to zawsze spore wyzwanie. Zazwyczaj chcemy, by nasze wnętrze był nie tylko funkcjonalne, ale i wyglądało estetycznie i trafiało w nasz gust. Żeby to osiągnąć każdorazowo musimy dokonać szeregu wyborów. Począwszy od wyboru koloru ścian, rodzaju i koloru podłóg, płytek w łazience poprzez wybór sprzętu rtv i agd, aż do mebli oraz dodatków i elementów dekoracyjny

więcej

Modne obrazy w odcieniach brązu

Modne obrazy w odcieniach brązu

Brąz i jego odcienie to wyjątkowe kolory. Są neutralne i dzięki temu pasują praktycznie do każdego wnętrza. Z jednej strony tworzą idealne tło, ale z drugiej - świetnie grają również pierwsze skrzypce, szczególnie, jeśli gdzieniegdzie mignie odrobinka złota lub innego akcentu kolorystycznego.


więcej

Znaczenie kolorów we wnętrzu

Znaczenie kolorów we wnętrzu

Kolory odgrywają ogromną rolę. Wpływają na samopoczucie człowieka, mogą dodawać energii, albo uspokajać i relaksować. Każdy z nas ma swoje ulubione kolory, które stosuje w swoich codziennych stylizacjach, a także którymi otacza się w swoich wnętrzach.

więcej

Czy lofty muszą być zimne?

Czy lofty muszą być zimne?

Lofty to przestrzenie, które z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością. Mieszkania wykonane z dawnych fabrykach czy innych zakładach przemysłowych charakteryzują się przede wszystkim dużą przestrzenią w tym sporą ich wysokością. Mają bardzo duże grono zwolenników, jednak wiele osób uważa, że są one zimne i mało przytulne.

więcej

Obrazy abstrakcyjne

Obrazy abstrakcyjne

Urządzanie mieszkania to nie tylko wybór koloru ścian i rodzaju podłóg oraz mebli. To także decydowanie o dodatkach. Skoro tutaj jesteś, to wiesz, jak ważne one są. My także jesteśmy tego zdania, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę pełną wyjątkowych, abstrakcyjnych obrazów, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu niezależnie od stylu, jaki w nim panuje. Wystarczy wybrać odpowiedni i cieszyć się jego niepowtarzalnym urokiem.

 

 

więcej

Obraz duszą wnętrza

Obraz duszą wnętrza

Zastanawiamy się czasem, czy warto posiadać obraz w domu czy w mieszkaniu. Na to odpowiedź zdaje się oczywista

 

więcej

Nowoczesne duże obrazy

Nowoczesne duże obrazy

Duże obrazy nowoczesne na ścianę stanowią doskonałą propozycję wobec klasycznych, jak również bardziej unikalnych wnętrz. Ich różnorodność gwarantuje możliwość doboru optymalnego motywu i grafiki, która stworzy z pozostałymi elementami wystroju współgrającą i harmonijną całość. Odpowiedni malunek powinien nie tylko stać się odpowiedzią na panującą w danym pomieszczeniu estetykę, lecz również spełniać wymagania mieszkańców.

więcej

Obraz na ścianę - w sklepach interentowych mamy duży wybór

Obraz na ścianę - w sklepach interentowych mamy duży wybór

Obrazy od zarania dziejów stanowią ozdobę ścian ludzkich siedzib. Przez wieki ten sposób dekorowania nie stracił na popularności, pomimo że obecnie mamy mnóstwo sposobów zdobienia ścian mieszkań, miejsca pracy czy innych pomieszczeń. Jest wręcz przeciwnie, rozwój techniki sprawił, że obecnie jeszcze łatwiej i szybciej można zamówić obrazy ścienne. Dotyczy to zarówno technik ich utrwalania, jak i dystrybucji.

Obrazy - malowane lub drukowane na płótnie


Obecnie, przez internet, możemy zamówić dowolne obrazy na ścianę, jakie nam się zamarzą. Tradycjonaliści mogą wybrać obrazy malowane na płótnie, a osoby uznające nowoczesne techniki mogą sobie sprawić obrazy drukowane lub obraz w formie fototapet.

Tryptyki i inne obrazy wieloczęściowe w modzie


Na popularności zyskują ostatnio wieloczęściowe obrazy na ścianę. Są to obrazy złożone z minimum dwóch, a nawet z siedmiu mniejszych. Co ciekawe, każda z części może być innej wielkości. Mogą one też być rożnie rozmieszczone względem siebie i już sama kompozycja tworzy ciekawy wzór na ścianie.

W internetowych sklepach z obrazami ściennymi klient ma do wyboru wręcz niezliczoną liczbę wizerunków, które może zamówić jako obraz. Oczywiście, są też takie sklepy, które wykonają obraz z dostarczonego wizerunku.

więcej